Moravská Ostrava - Ag medaile 1896, VI. moravské spolkové střelby v Moravské Ostravě, sign. F.X.Pawlik, na hraně punc Ag, 35,6 mm, 23,21 g., Hauser 5199, patina, ve spodní části zbroušená hranka
Aukce byla ukončena, pokud poptáváte podobné zboží, prosím obraťte se na nás přes email info@filatelie-klim.com
Kategorie:
Medaile střelecké
Vyvolávací cena:
20000
CZK
| 868,81 USD | 809,72 EUR
Dosažená cena:
29000
CZK
| 1.259,77 USD | 1.174,09 EUR