Moravská Ostrava - Ag medaile 1896, VI. moravské spolkové střelby v Moravské Ostravě, sign. F.X.Pawlik, na hraně punc Ag, 35,6 mm, 23,21 g., Hauser 5199, patina, ve spodní části zbroušená hranka

Nepřihlášený uživatel

Aukce byla ukončena, pokud poptáváte podobné zboží, prosím obraťte se na nás přes email info@filatelie-klim.com
Kategorie:

Medaile střelecké

Číslo: 433
Značka: 0/0
Vyvolávací cena: 20000 CZK | 868,81 USD | 809,72 EUR
Dosažená cena: 29000 CZK | 1.259,77 USD | 1.174,09 EUR

Další fotografie

  • Moravská Ostrava - Ag medaile 1896, VI. moravské spolkové střelby v Moravské Ostravě, sign. F.X.Pawlik, na hraně punc Ag, 35,6 mm, 23,21 g., Hauser 5199, patina, ve spodní části zbroušená hranka