489
Guillemard Antonín 1747-1812, AE Kalendářní medaile 1806, Bronz 49 mm, podložní lístky Chaura mm
10000
Kč
1/1
490
Hám Anton 1899-1965, AR medaile Oživení Kremnického banictva 1934, průměr 40 mm, pěkná patina
30000
Kč
30000
Kč
0/0
491
Havelka Luděk 1941- AE medaile 1975, Emil Filla 1882-1953. Portrét zprava, text / kubistická kompozice, text. Slitina, průměr 125 mm
400
Kč
400
Kč
0/0
492
Krepčík Jaroslav Vojtěch 1880-1959 - AE jednostranná plaketa Úprka Joža, svým členům 1914 sdružení výt. mor. umělců, portrét zleva, 65x49 mm, původní obal
300
Kč
0/0
493
Oppl Vladimír 1953- Ag medaile ČNB "100 LET KČ" 1919 - 2019, Ag 0,999, 50g, motiv 100.000.000 Kč vzoru 2019, certifikát, etue
16000
Kč
16000
Kč
proof
494
Sucharda Stanislav 1866-1916 - AE jednostranná plaketa b.l. (1902) - Libušino proroctví. Vlevo alegorické postavy, v pozadí náznak panoramatu Prahy, dole 4-řádkový nápis. Bronz 57 x 72 mm, signováno. Plaketa je v původním dárkovém obalu s vyzlaceným znakem Prahy a věnováním ZA TURIN 13.5.1911 KRÁL. HLAV. MĚSTO PRAHA
500
Kč
2000
Kč
0
495
Španiel Otakar, 1881-1955 - AE Medaile 1918 k 50. výročí položení základního kamene Národního divadla. Muž pod lípou v krajině, nápis, opis / Průvod veze základní kámen, 5-řádkový nápis. Zinek 75 mm, původní obal
400
Kč
750
Kč
0/0
496
Španiel Otakar 1881-1955 - AR medaile Desáté výročí vzniku ČSR. Jsem ražen z českého kovu 1928, punc Ag 987, značka výrobce K, 20,07, průměr 34 mm, Aurea M1c
1000
Kč
3600
Kč
0/0